Fotografia reportażowa

image 01 image 02

Zawarcie Związku Małżeńskiego to bardzo ważny i wyjątkowy moment w życiu każdego z nas, który zasługuje na uwiecznienie w sposób profesjonalny i niepowtarzalny. Fotografia pozwoli Państwu zatrzymać te bezcenne ważne dla Was chwile, zapamiętać i celebrować je przez całe życie. Uchwyci przeżycia od łez do radości, utrwali chwile największych emocji. Album ślubny pełen barw i chwil szczęścia stanie się dla Państwa początkiem zapisu wspólnego życia. Powierzając tak ważne zadanie, jakim jest uwiecznienie Tego Dnia na papierze, należy stawiać na profesjonalizm. Fotografia to nie tylko zawód, ale też i pasja. Jeśli robimy coś z zamiłowania, robimy to całkiem inaczej... z sercem.

Zdjęcia w plenerze

image 01 image 02

to stały punkt ślubnego reportażu. Ciekawe miejsce i dobre pomysły, to podstawa. Jeśli szukacie wizji na swój plener - służę pomocą. Dysponuję również wieloma ciekawymi rekwizytami, które z pewnością dodadzą smaku każdej sesji. Zapraszam do odwiedzin w dziale fotoksiążka.

Szczegóły techniczne

Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie. Wszystkie szczegóły uroczystości ustalamy w umowie, na podstawie której wykonywana jest usługa.

image Sesja w plenerze
image Ceremonia ślubna
image Wesele
image Studniówka
image Pierwsza komunia
image Przygotowania